Ankara Sosyal Medya.net Whatsapp Hattı 0535 088 59 66
image

HİZMERLERİMİZ

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Firmamız uzman ekibimiz ile birlikte, firmanızın sosyal medya alanında ihtiyaç duyulan gerek facebook yönetimi gerekse instagram reklamları gibi tüm  sosyal medya ihtiyaçlarınza ekonomik ve hızlı çözüm üretmektedir. 

Ekibimiz sizler için; instagram sayfası yönetimi, facebook sayfası yönetimi, facebook ve instagram reklamcılığı konularında paket hizmeti sunmaktadır.

İsterseniz sadece instagram ve facebook ile sınırlı kalmayalım Twitter, Linkedin gibi diğer sosyal ağlar için de çözümler üretelim.

İsterseniz iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek tüm sorunlarınızı cevaplayalım.

İnstagram Reklam Veremiyorum, İnstagram Reklam Yöneticisi arıyorım diyorsanız; sizler adına Facebook Reklamınızı Yönetelim.

Her biri alanında, Sosyal Medya Uzmanı ekibimizle birlikte sizler için en iyi çözümleri üretelim.

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya uzmanlığı sertifikası almış ve gündemi takip eden uzman personellerimiz ile yapıyoruz. 
Sosyal medya yönetimi kapsamında Twitter, Youtube, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya araçlarının yönetimini kusursuz yapıyoruz. Her bir kanalın yönetimi farklı boyutlandırılır. Örneğin; Twitter, daha fazla içeriklerin giriş yapıldığı bir sistem olduğu için organik içerik üretiriz. Sosyal medya yönetimi kapsamında Instagram daha çok görseller üzerinden paylaşımın yapıldığı bir platform olduğu için özgün ve yüksek kalite de ve dikkat çekici  görseller hazırlarız.

Organik İçerik Dikkat Çeker
Sosyal medya uzmanlarımız, sosyal medyasını yönettikleri sayfa için organik içerikler üretir. Sosyal medya Danışmanlığı kapsamında üretilen içerikler görsellerle ve hareketli videolarla desteklenir. Görsellerin hareketlendirilmesi, hedef kitlenin dikkatini çekmede önemlidir. Sosyal medya yönetimi aynı zamanda etkileşimi de içerir. Sosyal medya yöneticilerimiz, sayfa gönderilerinin altında yapılan yorumlara markanın üslubuna göre yanıt verirler. Bir markanın, sayfasına yazılan yorum veya diğer etkileşimlere yanıt vermemesi olumsuz olarak değerlendirilir.
 
Ankara Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya yönetiminde uzman personellerimiz, her bir gönderinin altına uygun hashtagler kullanır. Sosyal medya yönetimi yapan uzman kadromuz, her bir gönderinin ilgili olduğu etiketlerle gönderinin daha fazla kişiye erişmesini sağlar. Örneğin; sosyal medya yönetimi kapsamında bir yemek postunda ilgili etiketler; yemek, instafood, lezzet, restoran olabilir. En fazla kullanılan etiketler yönetici tarafından belirlenerek paylaşım aşamasında gönderiye eklenir.
 
Sponsorlu Yayınlar Yapılır - Sosyal Medya Reklamı
Sosyal medya yönetiminin en önemli ayağı sponsorlu yayınların yapılmasıdır. Bu firmanıza çok kısa sürede geri döünş sağlar. Sosyal medya yönetimi kapsamında her bir sosyal medya kanalı için ayrı reklam - sponsorlu yayın yapılır.  İnstagram reklamı, özellikle cafeler, restaurantlar, kuaförler gibi anlık müşteri çekmek isteyen firmalar için oldukça popülerdir. Google Reklamlarıise; daha geniş kitleye daha büyük bütçelerle ulaşmak isteyen firmalara hazır müşteri bulmak için kullanılır.  Sponsorlu reklamların başarılı olabilmesi, hedef kitleye doru reklam ve doğru bir zamanla erişmeyle sağlanır. Sosyal medya yönetimi kapsamında yapılan sponsorlu yayınlarda uzmanlarımız yaş, ilgi alanları, cinsiyet, konum gibi filtreleri kullanarak nokta atışı yaparlar. Gösterim başına en düşük ücretlerin harcanmasını sağlayarak bütçeyi optimize ederler. Sosyal medya yönetimi kapsamında ayrıca etkileşim saatleri de önemlidir.
Gün ve Saatlerin Belirlenmesi
Her bir sosyal medya kanalının farklı etkileşim saati vardır. Bu etkileşim saatleri ve günleri üzerinden paylaşım yapılması gösterimi artıracaktır. Sosyal medya uzmanlarımız aynı zamanda firmalar için kampanyalar, etkinlikler ve çekilişler düzenleyerek sayfanın aktif kalmasını sağlar.

Ankara Dijital Pazarlama, Ankara Sosyal Medya Yönetimi firmamız olarak sizler için kurumsal çözümler üretmeye devam edecek!


Siz de Uzmanından Sosyal Medya Yönetimi Desteğialmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.