Ankara Sosyal Medya.net Whatsapp Hattı 0535 088 59 66
image

HİZMERLERİMİZ

Kurumsal Sosyal Medya Çözümleri

Kurumsal Sosyal Medya Çözümleri

Firmamız uzman ekibimiz ile birlikte, firmanızın sosyal medya alanında ihtiyaç duyulan gerek facebook yönetimi gerekse instagram reklamları gibi tüm  sosyal medya ihtiyaçlarınza ekonomik ve hızlı çözüm üretmektedir. Ekibimiz sizler için; instagram sayfası yönetimi, facebook sayfası yönetimi, facebook ve instagram reklamcılığı konularında paket hizmeti sunmaktadır.

İsterseniz sadece instagram ve facebook ile sınırlı kalmayalım Twitter, Linkedin gibi diğer sosyal ağlar için de çözümler üretelim.

İsterseniz iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek tüm sorunlarınızı cevaplayalım.


Kurumsal bağlamda sosyal medya çözümleri, dijital platform üzerinden halihazırda müşteri kitlesini memnun etmeyi hedefleyen çözümler üretirken, müşteri kapasitesini de artırmayı hedeflemektedir. En doğru çözümler için kurumsal sosyal medya çözümleri firmanızı bir üst kademeye taşıyan unsurları ele almaktadır. Hizmeti esas alan ilkelerinizi; korumayı, geliştirmeyi ve büyümeyi hedef almaktadır kurumsal sosyal medya çözümleri.
 

Kurumsal Statüde Sosyal Medya Çözümleri 

Kurumsal statüye sahip marka için sosyal medya çözümleri sağlayan ekip çalışmaları; çözümü sorunsuz ve zamanında ele almaktadır. Dijital kaynakları en doğru şekilde kullanarak çözüm sürecini avantajları ile değerlendirmektedir. Büyük ve küçük ölçekli kurumsal firmalara kurumsal sosyal medya çözümleri ekip birliği ve ortak performans çerçevesinde gerçekleştirilir. Kurumsal sosyal medya çözümleri ile müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekstra çalışmalar da yürütülerek süreçten verimini en doğru şekilde alınması hedeflenir. Öte yandan kurumsal sosyal medya çözümleri çalışmakta olduğu markanın itibarını korumayı ve pazarlama stratejisini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

İlişki Yönetimi

Kurumsal sosyal medya çözümleri için firmalar; müşteri -ürün ilişkilerine dayalı olarak ilişki yönetimini hedeflemektedir. Kurumsal nitelikte bulunan sosyal medya platformunda ilişki yönetimine dair bütün gereklilikleri çözümlemektedir. Medyayı en iyi şekilde yansıtan unsurları ekip kontrolü ve çalışmaları ile sağlamaktadır. Kurumsal sosyal medya çözümleri için ilişki yönetimi oldukça önemli olmaktadır. Hizmetin prensibinde müşteri ile iletişim ve etkileşim gibi önemli detayların çalışmaları yürütülür.
 

Marka İtibarını Korumak

Kurumsal bir markanın itibarını korumak için kurumsal sosyal medya çözümleri doğru tercih olacaktır. Markaya ilişkin tanıtım ve ürün hizmetleri gibi detaylar ile sosyal medya platformları aracılığı ile hazır müşteriye ve potansiyel müşteriye ulaşma hedefi yer alır. Ayriyeten esas alınan merkezi konu ise marka itibarını koruyan ve markayı geliştiren düşünceler yer almaktadır. Çalışmaların bu kapsamda yürütülmesi marka itibarını koruyacağı gibi pazarlama gibi birimlerin çalışmalarında da kolaylıklar sağlamaktadır.
  cbvdfas

Pazarlama Stratejisi Geliştirmek 

Pazarlama stratejisi geliştirmek, kurumsal sosyal medya çözümleri arasında hizmet konusudur. Pazarlama stratejilerini yurt içi ve yurt dışı çalışmalar esaslı uygulanması ile stratejiyi geliştirmektedir. Öte yandan yurt içinde rakip firmalardan üstün olmak için de pazarlama stratejisi ürün ve marka esaslı bulunmaktadır.

1