Ankara Sosyal Medya.net Whatsapp Hattı 0535 088 59 66
image

HİZMERLERİMİZ

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Her marka ve işletme, sunmuş olduğu hizmet ya da ürünlerin pek çok kişi tarafından tercih edilmesini ister. Bunun için, en uygun olan reklam seçeneklerini değerlendirir. Hedeflenecek kitleye hitap edebilmek içinse, en doğru reklam modelinin uygulanması; oldukça önemlidir.
Firmaların, hizmet ve ürünlerine göre geniş bir değerlendirme yapması ve en uygun reklam modellerini belirlemesi gerekir. Bu alanda ise, çoğunlukla; Facebook reklamları ön plana çıkmaktadır. Firmamız bu konuda siz değerli müşterilerine Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi hizmeti vermektedir.
Ulaşılmak istenen hedef kitleye kendinizi ve de hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatmanın yolu, Facebook reklamları olacaktır. Ücretli olarak verilen Facebook reklamları ile amacınıza en uygun reklam modelleri belirlenir. Bu doğrultuda ise, kapsamlı bir strateji düzenlenmekteyiz.
Facebook reklamları ve pazarlama araçları sayesinde; amacınız ne olursa olsun, başarı elde edebilirsiniz. Fakat, bu aşamada hedeflerin doğru bir şekilde belirlenmesi ve de bu doğrultuda, profesyonel adımların atılması gerekmektedir. Profesyonel olarak Kurumsal Dijital Medya Yönetimi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 Facebook Reklamları ile Hedeflenen Amaçlar
 
 Bazı stratejiler doğrultusunda, Facebook reklamları ile hedeflenen amaçlar; şu şekilde sıralanabilir:
 - Marka bilinirliğinizi artırmak;
 - Varlıklarınızı güçlendirebilmek;
 - Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlamak;
 - Keşfedilme oranlarınızı arttırmak;
 - Sadakat oluşturarak, satışlarınızı daha da arttırmak.
 Facebook reklamları kullanıcıların davranışlarını doğru bir şekilde analiz ederek, hedeflenen amaçlara ulaşmayı sağlayan bir araçtır. Facebook, firmaların reklam hedeflerinin temel bir odak noktası olmuştur. Facebook reklamları ile internet üzerinden reklam verme seçeneklerine olan ilgi, her geçen gün daha da artmaktadır.
 
Neden Facebook Reklamları?
Yıllardır kullanılan bir platform olan Facebook, yıllar geçtikçe kendini geliştirerek; çok farklı özellikler sunmaya başlamıştır. Özellikle de hemen her gün, 900 milyondan fazla kullanıcı; Facebook hesabına girer. Bu da, bu platformun önemli bir gelir kaynağı olmasını sağlamıştır. Facebook reklamları dahilinde, kişiler; özel tercihlerine göre kategorilere ayrılan reklamları, ilgi alanlarına yönelik olarak inceleyebilmektedir. Bu sayede de, kullanıcıların ilgisi daha kolay çekilerek; hedef kitlelere daha çabuk ulaşılmaktadır.
 
Tüm dünya’da gösterilen ilgi kadar, ülkemizde de Facebook platformuna yoğun ilgi gösterilmektedir. En çok kullanılan sosyal medya paylaşım ağı Facebook, içeriklerini zenginleştirerek kullanıcılara daha iyi hitap edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle, Facebook reklamları ve sponsorlu paylaşımlar iyice önem kazanmıştır.