Ankara Sosyal Medya.net Whatsapp Hattı 0535 088 59 66
image
Ankara Dijital Pazarlama Ajansı

Ankara Dijital Pazarlama Ajansı

Ankara dijital pazarlama ajansı dijital dünyada reklam yapmak ve varlığını en güçlü şekilde göstermek isteyenlerin tercihidir. Geleneksel reklam ajanslarının aksine Ankara dijital pazarlama ajansı internette kullanılabilen bütün mecralara yönelik pazarlama çalışmaları gerçekleştirir. Bu noktada kilit nokta dijital kelimesinde olup, dijital alanların tamamında dijital pazarlama ajansı görev alabilir.

Dijital pazarlama ajansları teknolojinin getirdiği bir yeniliktir ve bu alanda gerçekleştirilen bütün pazarlama faaliyetlerinin performansı ölçülebilir. Geleneksel medya olan gazeteleri televizyonlar, dergiler ya da panolara verilen reklamların sonuçları dolaylı yollardan ölçülebilirken dijital pazarlamanın sonuçları verilerle ölçülebilir. Böylece verimliliği arttırmak için gerekli adımlar çok rahat tespit edilerek atılabilir.

Ankara Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Yaptıklarımız

Ankara dijital pazarlama ajansı alanında firmamız bilgi, birikim ve altyapısıyla öne çıkmakta, bütün talepleri başarıyla karşılamaktadır. Ajansımızın faaliyetlerinin kapsamı oldukça geniş olup sunduğumuz başlıca çözümler şunlardan oluşmaktadır:

  • Web tasarım: Dijital dünyaya güçlü bir adım atmanız için web siteniz çok önemlidir. Bir web sitesi tasarlamak pek çok teknik ve donanımsal yeterlilik gerektirir. Uzman kadromuzla sizleri dinliyor, anlıyor ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak web tasarımlar yapıyoruz.
  • SEM: Search Engine Marketing kelimelerinin kısaltması olan SEM’i Arama Motoru Pazarlaması olarak çevirebiliriz. Bu konuda Google Adwords yönetimi ve Google reklamları ile işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.
  • Instagram, Facebook reklam yönetimleri: Bütün bu sosyal medya platformlarına özgü reklamların hazırlanması ve bunların doğru kitleye, doğru yerde, doğru zamanda ulaştırılması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
  • Site trafik analizi: Mevcut web sitelerinizi veya yeni kurulacak sitelerinizi derinlemesine analiz ediyor, Google Analiytics programı ile sitenizin eksilerini, artılarını tespit ediyoruz. Çözüm yolları sunuyor, sitelerinizin aramam motorlarına en uygun hale gelmesine destek oluyoruz.
  • Sosyal medya yönetimi: Markanızın sosyal medya platformlarında güncel ve etkin olması adına çalışmalar yapıyor, sayfalar kuruyor ve bunları daha geniş kitlelere ulaşabilmeniz adına başarıyla yönetiyoruz. Sonuçlarını da raporlaştırıyoruz.
  • Performans takibi: Veri analizleri ve performans yönetimi ile markanız için en doğru stratejileri belirliyor, dijital dünyada hedeflerinize ulaşmanız adına yapılması gerekenleri tespit ediyoruz.
  • SEO: Arama motoru optimizasyonu manasına gelen SEO kapsamında web sitelerinizi arama motorlarında en üst sıralara gelecek şekilde düzenliyoruz.
  • İçerik pazarlama, yani content marketing hizmeti veriyoruz.
  • E-posta pazarlama, yani e-mail marketing hizmeti sağlıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Ankara Dijital Pazarlama Ajansı

Ankara dijital pazarlama ajansı taleplerinize profesyonelce karşılık veriyoruz. Bu kapsamda bir ön görüşme yapıyor, hedefleriniz üzerine konuşuyoruz. Bilgi alışverişinden sonra fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bir dijital pazarlama yol haritası çıkararak ihtiyaçlarınıza özel pazarlama çözümleri üzerinde çalışıyoruz. Yol haritası ve iş planı ile sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi netleştiriyoruz. Yapacaklarımızı anlatarak teklifimizi sunuyor ve çalışmalarımızı adım adım hayata geçirmeye başlıyoruz. Sonunda her detayı rapor haline getiriyoruz.